TERCÜME

Ak tercüme kadrosunda bulunan uzman, deneyimli tercümanlarından oluşan ekip tarafından özenle seçilmiş, denenmiş ve değerlendirilmiş yüzden fazla dilbilimci ve mühendis ve redaktör bulunmaktadır.

Yazılı, sözlü veya simültane tercüme ihtiyaçlarınız ister kimya, ister hukuk veya elektronik konusunda olabilir. Konusunda deneyimli, uzmanlaşmış tercümanlar atamaktayız. Tercüman kadromuzda, branşlarında tanınmış, uzmanlaşmış dilbilimciler ve mühendisler bulunmaktadır.

EXPRESS TERCÜME

Hızlı, kaliteli, zamanında çeviri…

Gerçek Hizmet
Zamanın değerini bilenler; ticari yazışmalar,ticari anlaşmalar, teklifler, genel metinler için verdiğimiz bu hizmetle acil çevirilerinize profesyonel çözümler sunuyoruz…

EXPRESS ÇEVİRİ HİZMETİ

1. Süre taahhüdümüz çevirisi yapılacak metnin bize ulaştırılmasıyla başlar ve bu çeviriler sizlere Faks yada e-mail yoluyla ulaştırılır.

2. Noter tasdikli çevirileriniz için noter tasdik süresi zaman taahhüdümüze bağlı değildir.

3. Teknik konular içermeyen genel metinler için sadece İNGİLİZCE, ALMANCA VE FRANSIZCA dillerinde verilir.

4. EXPRESS ÇEVİRİLER için ayrı fiyat tarifesi uygulanmaz.

5. EXPRESS ÇEVİRİ hizmeti mesai saatleri içinde (09:00 – 17:00) verilir.

SİMULTANE TERCÜME

Ak Tercüme konferans ve iş toplantılarınızda ihtiyaç duyabileceğiniz Simültane Tercüme hizmetini deneyimli konferans tercümanlarıyla veriyor.

TİCARET VE İŞ SÖZLEŞMELERİ

Ticari dokümanlar, sözleşmeler, teklifler, bankacılık, finans işlemleri, uluslararası taahhütler, ihaleler, toplantı tutanakları, raporlar, fizibiliteler, araştırmalar v.b…..