TERCÜME BİZİM İŞİMİZ…

AK TERCÜME Mecidiyeköy’deki yeminli tercüme büromuzun konumu çok merkezi olduğu için ulaşım açısından bir sorunla karşılaşmaksızın teknik, medikal, hukuki olmak üzere birçok alanda çeviri hizmeti vermekteyiz.

AK TERCÜME olarak büyük ve tecrübeli bir kadro ile en çağdaş ve teknik olanaklarla, siz nerede olursanız olun ücretsiz kurye hizmetiyle, müşteri özgüvenine verdiğimiz değerle birlikte her türlü çeviri ihtiyaçlarınız için hizmetinizdeyiz.

AK TERCÜME Kuruluşundan bugüne kadar müşterilerimize satın aldıkları hizmet ve ürünler için en uygun fiyatları veren firmalarla çalışıyoruz. Bu amaçla üye firmalardan ve henüz üye olmamış diğer firmalardan fiyat teklifi alıyor ve müşterilerimize çözüm ortaklığı sunuyoruz. Maliyetlerinizi minimuma indirmek için alternatif çözüm önerileri uyguluyoruz, örneğin tercüme bürolarının atıl zamanlarını kullanarak sizlere çok düşük maliyetlerde tercüme hizmeti sunuyoruz. Şirketimiz, kendi alanlarında bağımsız yaklaşık 3000 e yakın firmanın işbirliği sonucu oluşmuştur. Bu nedenle misafirlerinizin karşılanması, uçak biletleri, oteller vb. hizmetleri verecek üyelerimiz olduğu gibi, tercüme hizmetleri ile bütünleşik olan örneğin katalog ve broşürlerin çeviri sonrası çoğaltılmasını sağlayacak matbaa firmamızın olması işlemleri kolaylaştırmaktadır. Tüm Türkiye’de 3000 e yakın üyemizle nerdeyse her sekörde hizmet veriyoruz, hizmetlerimiz hakkında ayrıntılı bilgi almak için www.aktercume.com ana sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

AK TERCÜME satın alabileceğiniz hizmetlerden bazıları aşağıda belirtilmiştir, çeviri sektöründe sunulan tüm hizmetler için hizmet verdiğimizi hatırlatırız.

Genel Yazılı Tercüme Hizmeti
Acil Tercüme Hizmeti ( min. 30 dakika en fazla 1 saat)
Ticari, Bilimsel, Hukuki, Tıbbi, Sanatsal Edebi vb. konularına göre yazılı veya .sözlü tercüme hizmeti
CD DVD çevirisi
Web sayfası çevirisi
Lokalizasyon Yerelleştirme Hizmeti
Refakat Hizmetleri
Konferans Hizmetleri
Simültane Çeviri Hizmeti
Tez Çevirisi
Yurt Dışı Piyasa Araştırması Hizmeti
Uluslararası anlaşmalar
Gümrük Faturaları
Email yazışmaları
Katalog çevirisi
Kitap Çevirisi
Teknik Döküman Çevirisi
Noter vekaletname işlemleri, sözlü çevirmenlik
Sözlü Resmi Çevirmenlik, Mahkeme vb. yerlerde.
Yabancılara Türkiye’de refakat işlemleri
Türklere yurtdışında refakat hizmetleri
Fuar vb. organizasyon ekibi
Turistik rehberlik hizmetleri
Faks, Email, Elden Teslim, Yurt İçi kargo şirketleri ile teslim imkanı,
vb. size sunabileceğimiz hizmetlerden sadece birkaçını oluşturmaktadır.

AK TERCÜME, deneyimli ve uzman kadrosu ile faaliyete geçtiği günden itibaren en iyi hizmeti sunmayı, bilgi ve deneyim bakımından birinci sınıf mütercim-tercümanlarla birlikte akla gelebilecek her konuda müşterilerimizin her türlü metin, belge, sözlü ve simültane tercüme işini bütün dünya dillerinden Türkçe’ye ve Türkçe’den bütün dünya dillerine olmak üzere yapıyoruz.

AK TERCÜME olarak, en son teknoloji araçları, tam donanımlı bilgisayarları, internet bağlantıları, çağdaş program ve yazılım desteği ile yaptığı çalışmaların teknik temelini de güçlü kılan bir büro olmanın yanında kısa süreli işlerinizden, uzun çeviri projelerinize kadar aynı ciddiyet ve mesleki ilke olarak edindiği; zamanında güvenilir ve düzenli çalışma prensibi ile hemen her sektörden müşterimiz için tamamladığımız projelerden ve kaliteden ödün vermeksizin büyümekten ve gelişmekten dolayı gururluyuz.

Bir cevap yazın